V roce 2024 žádný závod nepořádáme

První Aquatlon je v cíli. Poděkování patří všem sponzorům, závodníkům a Markovi Jarošovi za poskytnutí skvělého zázemí pro pořádání sportovní akce.

Otvírák Křemešnického Poháru Duatlon byl zdárně ukončen. Za nepříliš příznivého počasí byl 13.5 v 11 hodin odstartován Duatlon. Průběh závodu byl od začátku cyklistické části naprosto jednoznačný ve prospěch Jana Pechka, který si vybojoval dvouminutový náskok a uhájil ho i v závěrečném běhu. Zvítězil časem 51:05. Na druhém místě skončil Daniel...

Vítězkou Sport triatlonu v kategorii ženy se stala už potřetí v řadě Michaela Matoušová.
Vítězem Sport triatlonu v kategorii muži se pak stal Adam Kolář v parádním čase 1:08:17.

Letos opět v Hobby triatlonu v kategorii ženy zvítězila Markéta Valentová.
V kategorii muži pak mladík Pavel Simandl, který ukázal všem soupeřům záda a doběhl...